Ako voňať celý deň?

Chcete krásne voňať celý deň? Skúste naše tipy: 

 

1) Nanášajte parfém efektívne. Kľúčom k predĺženiu účinku vašej vône je efektívne nanášanie parfému. Vonné esencie sa aktivujú teplom, preto striekajte vôňu na miesta, kde môžete cítiť srdcový tep ako je krk, zápästia, vnútorná strana lakťov aj oblasti pod kolenami.

 

2) Navoňajte parfémem oblečenie. Postriekajte bundu, sveter, blúzku aj ostatné vrstvy oblečenia, ktoré nasiaknu Váš parfém. Nemusíte počas dňa striekať parfém opakovane, pretože oblečenie výborne pojme vôňu a bude ju šíriť do okolia. Oblečenie väčšinou nie je potrebné navoňať každý deň, často postačí znova až po vypraní.

 

3) Vyberte správny sprchový gél. Aby Vaša vôňa vydržala celý deň, je vhodné ju vrstviť. Akonáhle teda objavíte svoj obľúbený parfém, vyberte si k nemu tiež vhodný sprchový gél s podobnými vôňami. Stačí dodržať aspoň základné kategórie vôní sprchového šampónu ako u parfémov: kvetinové, citrusové, morské, korenené, orientálne, atd.

 

4) Používajte telové mlieko. Po umytí zjemňujte pokožku telovým mliekom. Tak zaistíte, že vaša koža lepšie absorbuje vonné prísady, ktoré ste si vybrala a budete krásne voňať oveľa dlhšie. Skúste podobne ako pri sprchovom géle nájsť pleťové mlieko, ktoré bude čo najviac ladiť s vašim obľúbeným parfémom.

 

5) Cestovná verzia parfému. Ak napriek tomu začne v priebehu dňa vôňa vyprchávať, navoňajte sa znova. V našej ponuke nájdete tiež praktickú 25ml verziu za priaznivú cenu. Táto malá investícia sa určite oplatí a vaša obľúbená vôňa bude vždy po ruke, keď bude treba.

 

6) Nezabudnite! Pamätajte tiež na dávkovanie svojho parfému. Veľmi rýchlo si totiž sami zvyknete na vôňu. Časom sa môže zdať, že parfém vonia menej, ale intenzita vône je pre okolie stále rovnaká.

   

   Krásne vône a kvalitné parfémy Esensino vyberajte tu:
eshop

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Tovar skladom disponujeme vlastnými skladmi
Ihneď odosielame objednávku rýchlo expedujeme
Doprava zadarmo pri nákupe nad 36 €
Výmena tovaru vymeníme za inú vôňu

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím