Ako skladovať parfémy?

Chcete, aby parfém vydržal vo vysokej kvalite čo najdlhšie?
Pri skladovaní dodržujte jednoduché pravidlá:

 

1) Nenechávajte flakón s parfémom na priamom svetle. Priame svetlo či slnečné svetlo je veľkým nepriateľom parfémov. Parfém uchovávajte mimo dosahu svetla! Často používaným miestom je okenný parapet a to je chyba. Trvanlivosť a kvalitu parfému zvýšite, ak budete flakón skladovať aspoň v pôvodnom obale - škatuľke.

 

2) Vysoké teploty parfému škodí. Teplo narušuje chemické väzby parfému. Parfémy skladujte mimo dosahu slnečného svitu, radiátorov alebo iných zdrojov tepla. Ideálne pre skladovanie je chladnejšie teplota alebo aspoň izbová teplota bez veľkých zmien teplôt.

 

3) Vlhké prostredie škodí. Skladovanie parfémov sa odporúča v suchom prostredí. Ak je kúpeľňa Vaším obľúbeným miestom pre odloženie parfémov, ukladajte flakóny aspoň do skrinky. Vlhko nie je pre parfumy ideálne, pretože vo vlhkom prostredí strácajú parfémy na kvalite.

 

4) Obsah flakonu nepretrepávajte. Máte pocit, že po premiešaní bude parfém lepší? Opak je pravdou! Až na výnimky, takmer žiadny výrobca parfémov neradí pretrepať parfém pred použitím. Trepanie a premiešavanie znižuje životnosť a kvalitu vône.

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Tovar skladom disponujeme vlastnými skladmi
Ihneď odosielame objednávku rýchlo expedujeme
Doprava zadarmo pri nákupe nad 36 €
Výmena tovaru vymeníme za inú vôňu

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím