AKO PODPORIŤ VÝDRŽ VÔNE NA POKOŽKE

Páči sa vám vôňa vášho obľúbeného parfému? Milujete tie chvíle, kedy vás ovanie vietor a vy opäť ucítite svoj milovaný parfém? Túžite sa kochať jeho aromatickými zložkami po celý deň ..

PARFÉMY VERZUS OPAĽOVANIE

Prichádza leto, doba kedy väčšina žien chce byť krásne opálená a zároveň pekne voňať. Niektoré z nás však trápi otázka, či sa váš obľúbený parfum nebude biť s opaľovacím krémom ?!

AKO ZMENÍ VÔŇU PARFÉMU NAPR. KORENENÉ JEDLÁ?

Páčil sa vám parfém na kamarátke, ale na vás osobne vonia úplne inak? Je to možné. Čím je to spôsobené? A ako sa môže meniť vône vášho parfému, ak napríklad zjete ostro korenené jedlo?

ZÁLEŽÍ VÁM NA ORIGINALITE? STAVTE NA NICHE PARFÉMY!

Niche parfémy predstavujú vo svete vôní výnimočný prvok. O čo sa jedná a ako na to, keď máte na parfémy obmedzený rozpočet?

AKO DLHO MÔŽETE POUŽÍVAŤ JEDEN PARFÉM?

Parfémy podobne ako akákoľvek iná kozmetika majú svoju trvanlivosť. Pokiaľ si tak v dobrej viere niekoľko rokov šetríte svoju obľúbenú vôňu, dosť možno robíte zásadnú chybu.

5 TIPOV K VÝBERU PARFÉMOV PODĽA VZORIEK

Túžite zaobstarať si nový parfém? Ale nechcete rovno investovať do celej fľaštičky, keď neviete, ako vám daný parfém bude voňať a či vám vôňa vôbec bude sedieť?

AKO VYBRAŤ PARFÉM PODĽA INTENZITY VÔNE

Bežne sme zvyknutí akúkoľvek vôňu označovať ako parfém. To však nie je celkom presné. Ako sa od seba líšia jednotlivé vône podľa koncentrácie a ako si vybrať tú pravú?

10 NAJLEPŠÍCH ESENSINO PARFÉMOV

Ktorí moderní muži či ženy by nechceli svojmu partnerovi voňať ?! Prezrite si top imitácie parfémov pre neho aj pre ňu.

AKÝ BY BOL SVET, KEBY NEBOLI PARFÉMY

Svet bez voňavých esencií? Kto by si to vedel predstaviť ?! Parfém je jedným z najviac osobných produktov, bez ktorého sa už nezaobídeme.

SPRIEVODCA JEMNÝCH KVETINOVÝCH VÔNÍ

Kvetinové vône sú jedny z najobľúbenejších vôní vôbec. Sú prírodné, sladké, jemné a svieže. Skrátka sú všetko, čo by ste čakali od parfému.
Výhody
nákupu
Tovar skladom disponujeme vlastnými skladmi
Ihneď odosielame objednávku rýchlo expedujeme

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím