Najčastejšie otázky

Chcete si u nás objednať, ale máte hlavu plnú otázok?! Zaujíma vás kvalita našich parfémov, alebo podiel vonných zložiek? Zaujíma vás, kedy vám balíček dorazí, alebo či sa vám oplatí sa u nás zaregistrovať?

PARFÉMY ROKU 2020: Ktoré by ste mali mať vo svojej zbierke.

Parfém predstavuje nevyhnutný doplnok pre mužov aj pre ženy. Každoročne prichádzajú na trh nové zaujímavé vône, ktoré by vám nemali uniknúť.

 

SPRIEVODCA JEMNÝCH KVETINOVÝCH VÔNÍ

Kvetinové vône sú jedny z najobľúbenejších vôní vôbec. Sú prírodné, sladké, jemné a svieže. Skrátka sú všetko, čo by ste čakali od parfému.

AKÉ PARFÉMY SA HODÍ DO PRÁCE?

Snáď všetky ženy sú pri každej príležitosti radi obklopené príjemnou vôňou. Ani nemusí ísť o nejakú zvláštnu príležitosť, obvykle stačí bežný pracovný deň.

TAHÁK PRE MUŽOV - ako správne vyberať parfémy pre ženy?

Parfém je vec, ktorá poteší snáď každú ženu, či už ako darček k narodeninám, k výročiu, k Vianociam, alebo proste len tak.

PREČO NAKÚPIŤ PRÁVE U NÁS

Stále váhate nad tým, či si zaobstarať svoj nový parfém práve u nás? Nákup na e-shope Esensino vám môže priniesť celý rad výhod. Akých? Čítajte ďalej:

TIPY NA PARFÉMY K VIANOCIAM PRE MUŽOV

Možno sa ešte snažíte pohľadom zastaviť utekajúci dni v kalendári, už však neutečiete jasnému posolstvo: Vianoce sú pomaly tu.

SVIEČKY, KTORÉ PREVONIA CELÝ BYT

Vianoce sú len raz v roku a samy o sebe majú svoju špecifickú atmosféru. Na výnimočnosti jej ešte môže pridať vône sviečok, ktoré sú obľúbené po celom svete.

AKO KRÁSNE VOŇAŤ CELÝ DEŇ

Krásne voňať, to neznamená nájsť si len "ten svoj" parfém, ale vedieť ho aj správne aplikovať a používať. Vedeli ste, že nevhodnou aplikáciou môžete vôňu parfému takmer zničiť ?!

AKO SKLADOVAŤ PARFÉMY?

Pravidlá skladovanie má aj kozmetika a parfémy nie sú výnimkou. Práve správne skladovanie parfémov zabezpečí ich dlhú životnosť, krásnu vôňu aj dlhú výdrž. Ako na to?
Výhody
nákupu
Tovar skladom disponujeme vlastnými skladmi
Ihneď odosielame objednávku rýchlo expedujeme
Doprava zadarmo pri nákupe nad 28 €
Výmena tovaru vymeníme za inú vôňu

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím