PARFÉM AKO VIANOČNÝ DARČEK: AKO VYBRAŤ SPRÁVNE

Vianoce sú obdobím, kedy intenzívne premýšľame nad tým, ako prekvapiť svojich najbližších. Výbornou voľbou môže byť parfém. Lenže, ako sa pri nákupe nespliesť?

PREVOŇTE SI JESEŇ NAJLEPŠÍMI ORIENTÁLNYMI PARFÉMOV

Vôňa Orientu je plná exotického korenia. A čo iné ako korenie je silne späté s jeseňou?! V období sychravých dní vás najlepšie zahreje teplý sveter voňajúci príjemnými tónmi vanilky, škorice, santalového dreva.

SVIEČKY NIELEN AKO DEKORÁCIA

Sviečky vždy mali pre ľudí veľký symbolický význam. Najčastejšie bývajú symbolom ticha, pokoja a mieru, úcty, ochrany. Stúpajúci teplý plameň je pre človeka doslova magický - pomáha relaxovať a uvoľniť sa.

JESENNÉ MUST HAVE: NÁKUPY PLNÉ VÔNÍ

Doba letných sviežich vôní pominula a nastáva čas horúcej kávy, korenia a vôní jesenného ovocia. Užite si naplno príjemnú atmosféru tohto čarovného obdobia.

AKO VYBRAŤ PARFÉM PRE MUŽOV: SPRIEVODCA VÔŇAMI

Parfém pre seba si ženy vybrať vie. S výberom toho pravého parfému pre milovaného muža ale často majú problém. Ako pri výbere parfému pre mužov teda postupovať?

NAJLEPŠÍ UNISEX PARFÉMY, KTORÉ BUDETE MILOVAŤ OBA

Hľadáte vône, ktoré by sa hodili pre vás, tak aj pre vášho partnera? Unisex vône sú tou správnou voľbou a zamilujete si ich obaja.

NAJSLÁVNEJŠIE PARFÉMY VŠETKÝCH DOB

Aké sú tie vôbec najslávnejšie parfémy všetkých dôb a príbehy ich vzniku? Čím sa preslávili a ktoré osobnosti je používali a používajú?

MÔŽE MAŤ TEN ISTÝ PARFÉM ODLIŠNÚ VÔŇU U RÔZNYCH ĽUDÍ?

Páči sa vám parfém vašej kolegyne či kamarátky a chceli by ste ho taky? Zdržte sa unáhlených nákupov a radšej si najprv vyskúšajte vzorku parfému priamo na sebe.

VÔNE LETA: Najobľúbenejšie letné parfémy

More a pláže, záhrady plné voňavých kvetov a šťavnaté citrusové plantáže. To sú typické symboly letných dovoleniek a slnečných radovánok.

PREČO NEPOUŽÍVAŤ VIAC VÔNÍ SÚČASNE?

Máte niekoľko svojich obľúbených parfémov a chcela by ste ich cítiť najlepšie všetky naraz a neustále? Hoci to znie ako skvelý nápad, radšej to nerobte.
Výhody
nákupu
Vonné esencie z Francúzska
Neplatíte značkové balenie

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím