AKO VYBRAŤ PARFÉM PRE MUŽOV: SPRIEVODCA VÔŇAMI

Parfém pre seba si ženy vybrať vie. S výberom toho pravého parfému pre milovaného muža ale často majú problém. Ako pri výbere parfému pre mužov teda postupovať?

NAJLEPŠÍ UNISEX PARFÉMY, KTORÉ BUDETE MILOVAŤ OBA

Hľadáte vône, ktoré by sa hodili pre vás, tak aj pre vášho partnera? Unisex vône sú tou správnou voľbou a zamilujete si ich obaja.

NAJSLÁVNEJŠIE PARFÉMY VŠETKÝCH DOB

Aké sú tie vôbec najslávnejšie parfémy všetkých dôb a príbehy ich vzniku? Čím sa preslávili a ktoré osobnosti je používali a používajú?

MÔŽE MAŤ TEN ISTÝ PARFÉM ODLIŠNÚ VÔŇU U RÔZNYCH ĽUDÍ?

Páči sa vám parfém vašej kolegyne či kamarátky a chceli by ste ho taky? Zdržte sa unáhlených nákupov a radšej si najprv vyskúšajte vzorku parfému priamo na sebe.

VÔNE LETA: Najobľúbenejšie letné parfémy

More a pláže, záhrady plné voňavých kvetov a šťavnaté citrusové plantáže. To sú typické symboly letných dovoleniek a slnečných radovánok.

PREČO NEPOUŽÍVAŤ VIAC VÔNÍ SÚČASNE?

Máte niekoľko svojich obľúbených parfémov a chcela by ste ich cítiť najlepšie všetky naraz a neustále? Hoci to znie ako skvelý nápad, radšej to nerobte.

AKO PODPORIŤ VÝDRŽ VÔNE NA POKOŽKE

Páči sa vám vôňa vášho obľúbeného parfému? Milujete tie chvíle, kedy vás ovanie vietor a vy opäť ucítite svoj milovaný parfém? Túžite sa kochať jeho aromatickými zložkami po celý deň ..

PARFÉMY VERZUS OPAĽOVANIE

Prichádza leto, doba kedy väčšina žien chce byť krásne opálená a zároveň pekne voňať. Niektoré z nás však trápi otázka, či sa váš obľúbený parfum nebude biť s opaľovacím krémom ?!

AKO ZMENÍ VÔŇU PARFÉMU NAPR. KORENENÉ JEDLÁ?

Páčil sa vám parfém na kamarátke, ale na vás osobne vonia úplne inak? Je to možné. Čím je to spôsobené? A ako sa môže meniť vône vášho parfému, ak napríklad zjete ostro korenené jedlo?

ZÁLEŽÍ VÁM NA ORIGINALITE? STAVTE NA NICHE PARFÉMY!

Niche parfémy predstavujú vo svete vôní výnimočný prvok. O čo sa jedná a ako na to, keď máte na parfémy obmedzený rozpočet?
Výhody
nákupu
Vonné esencie z Francúzska
Neplatíte značkové balenie

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím