5 tipů k výberu parfémov podľa vzoriek

Túžite zaobstarať si nový parfém? Ale nechcete rovno investovať do celej fľaštičky, keď neviete, ako vám daný parfém bude voňať a či vám vôňa vôbec bude sedieť?

AKO VYBRAŤ PARFÉM PODĽA INTENZITY VÔNE

Bežne sme zvyknutí akúkoľvek vôňu označovať ako parfém. To však nie je celkom presné. Ako sa od seba líšia jednotlivé vône podľa koncentrácie a ako si vybrať tú pravú?

10 NAJLEPŠÍCH ESENSINO PARFÉMOV

Ktorí moderní muži či ženy by nechceli svojmu partnerovi voňať ?! Prezrite si top imitácie parfémov pre neho aj pre ňu.

AKÝ BY BOL SVET, KEBY NEBOLI PARFÉMY

Svet bez voňavých esencií? Kto by si to vedel predstaviť ?! Parfém je jedným z najviac osobných produktov, bez ktorého sa už nezaobídeme.

SPRIEVODCA JEMNÝCH KVETINOVÝCH VÔNÍ

Kvetinové vône sú jedny z najobľúbenejších vôní vôbec. Sú prírodné, sladké, jemné a svieže. Skrátka sú všetko, čo by ste čakali od parfému.

AKÉ PARFÉMY SA HODÍ DO PRÁCE?

Snáď všetky ženy sú pri každej príležitosti radi obklopené príjemnou vôňou. Ani nemusí ísť o nejakú zvláštnu príležitosť, obvykle stačí bežný pracovný deň.

PARFÉMY ROKU 2020: Ktoré by ste mali mať vo svojej zbierke.

Parfém predstavuje nevyhnutný doplnok pre mužov aj pre ženy. Každoročne prichádzajú na trh nové zaujímavé vône, ktoré by vám nemali uniknúť.

 

TAHÁK PRE MUŽOV - ako správne vyberať parfémy pre ženy?

Parfém je vec, ktorá poteší snáď každú ženu, či už ako darček k narodeninám, k výročiu, k Vianociam, alebo proste len tak.

PREČO NAKÚPIŤ PRÁVE U NÁS

Stále váhate nad tým, či si zaobstarať svoj nový parfém práve u nás? Nákup na e-shope Esensino vám môže priniesť celý rad výhod. Akých? Čítajte ďalej:

SVIEČKY, KTORÉ PREVONIA CELÝ BYT

Vianoce sú len raz v roku a samy o sebe majú svoju špecifickú atmosféru. Na výnimočnosti jej ešte môže pridať vône sviečok, ktoré sú obľúbené po celom svete.
Výhody
nákupu
Tovar skladom disponujeme vlastnými skladmi
Ihneď odosielame objednávku rýchlo expedujeme
Doprava zadarmo pri nákupe nad 28 €
Výmena tovaru vymeníme za inú vôňu

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím